Hotel*** Wodnik

Twój hotel z widokiem na morze

Pokoje z widokiem na morze

Poznaj atrakcje Ustronia Morskiego

Kino 7D
Kino 7-D nad morzem

Nasze kino to atrakcje na najwyższym poziomie. Filmy są wyświetlane w systemie 3D+7 efektów specjalnych. Ruchome fotele, zapach, bryza wodna, bąbelki, powiew wiatru , smyranie po nogach dotyk na plecach, głowie,siedzisku ,inne w przygotowaniu. Wirtualna rzeczywistość (VR )system projekcji OCULUS Obraz ogląda się w specjalnych okularach + efekty specjalne (oglądający staje się bohaterem filmu). Mamy już ponad 30 filmów w swojej ofercie.

www.kino7dmax.pl
Western Park
Western Park nad morzem

Ma charakter edukacyjno - rozrywkowy. Uczestnicy oprócz zabawy zdobywają wiedzę o plemionach Indian oraz trudach, jakie znosili pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie. Zwiedzają Western Park oglądając tipi (namioty indiańskie), wysłuchują krótkiej historii, oglądają oryginalne stroje oraz narzędzia codziennego użytku. Na terenie Western Parku znajduje się m.in. trampolina, plac zabaw oraz równoważnia indiańska. Organizowane są tu zabawy, gry oraz nauka tańca kowbojskiego.

www.westernpark.com.pl
Golf Driving Range
Golf Driving Range nad morzem

Jest to miejsce, gdzie każdy może nauczyć się grać w golfa lub doszlifować swoje umiejętności, a także rozegrać turniej korzystając z 9-cio dołkowego pola golfowego. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu golfowego więc nietrzeba mieć go wcale ze sobą, aby skorzystać z pola. Jest to również doskonałe miejsce do organizacji imprez integracyjnych na świeżym powietrzu połączonych z treningiem golfowym.

www.alte-farm.pl
Paintball
Paintball nad morzem

Przenosi świata gier komputerowych do rzeczywistości.Powierzchnia pola to aż 8000m2! Ponadto oferuje: ciekawe przeszkody dostosowane do różnych scenariuszy gier, profesjonalny sprzęt oraz mundury wojskowe, miejsce do grillowania i organizacji ognisk, przytulny kącik do miłego spędzania czasu ze znajomymi,możliwość noclegu.

www.splat-shot.pl
Centrum Helios
Centrum Helios nad morzem

Miejsce rekreacji, zabawy, wypoczynku, uprawiania sportu. Baseny: otwarty o wymiarach 24mx 25 m i kryty o wymiarach 25 mx 12,5 m. Atrakcje: zjeżdżalnie i rynny wodne, sauny: sucha i parowa, korty tenisowe z nawierzchnią sztuczną, plac zabaw dla dzieci, dwutorowa kręgielnia, boisko do siatkówki plażowej, siłownia zewnętrzna.

www.gosir-ustronie-morskie.pl
Park linowy
Park linowy nad morzem

Park linowy GIBON znajduje się we wschodniej części Ustronia Morskiego, w odległości zaledwie 150 m od morza. Zabawa w parku polega na pokonywaniu przeszkód zainstalowanych na drzewach, a wysokość, na której zostały zawieszone dochodzi nawet do 13 metrów. Park Linowy GIBON jest odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od formy fizycznej i wieku. Trasy pokonywane są samodzielnie, a dzięki dużej różnorodności poziomu trudności każdy znajdzie coś dla siebie. W parku linowym GIBON znajduje się 11 tras, w tym 2 trasy szkoleniowe z łączna liczbą 142 przeszkód.

www.gibonpark.pl
Piracka przygoda
Piracka przygoda nad morzem

Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców i odwołujące się do romantycznego wizerunku piratów z okresu od XVII do XIX wieku. Programy przygotowywane są przez instruktorów zawsze ubranych w stylizowane stroje. Gry i zabawy cieszą się sporym zainteresowaniem.

tel. 692 479 218
Loty widokowe - Bagicz
Loty widokowe - Bagicz nad morzem

Po latach starań w 2012 roku otwarto lotnisko w Bagiczu dla ruchu turystycznego i czarterowego dla małych samolotów (do 20 pasażerów). Lotnisko będzie lotniskiem czynnym sezonowo. Planowana jest rozbudowa jego infrastruktury m.in. o pomoce nawigacyjne i możliwość tankowania samolotów.Wszyscy którzy wybrali noclegi nad morzem w Kołobrzegu, Sianożętach, Ustroniu Morskim i pobliskich miejscowościach powinni zobaczyć Bagicz, a nawet skorzystać z lotów wycieczkowych nad okolicą (nr. tel. lotniska w Bagiczu 604 969 388).

www.bagicz.com
Bastion wojskowy
Bastion wojskowy nad morzem

Bastion posiada w swojej kolekcji czołg T55, samochody pancerne, transportery opancerzone, pływający transporter samobieżny i nie tylko ... Kolekcja ta służy przede wszystkim przejażdżkom po poligonie, które dostarczają wszystkim uczestnikom niepowtarzalnych doznań, polegających na bezpośrednim obcowaniu ze sprzętem - co do tej pory możliwe było tylko w wojsku. Pojazdy także można zwiedzać, a osobom zainteresowanym szczegółami związanymi ze specyfiką każdego pojazdu. Dodatkowo na terenie można skorzystać z posiłku z wojskowej kuchni polowej, strzelnicy z broni pneumatycznej, sklepu z artykułami wojskowymi

www.bastion-panzer.com.pl
Dziki zachód
Dziki zachód nad morzem

Dziki Zachód jest idealnym miejscem dla spragnionych przygód w stylu western, miejscem gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju. Zapraszamy także na nie zapomnianą jazdę konną!

www.dzikizachod.com.pl
Ogrody Hortulus
Ogrody Hortulus nad morzem

Ogrody Hortulus Spectabilis oddalone są o 2 km odOgrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy i stanowią oddzielny Kompleks Ogrodowy. ObecnieOgrody Hortulus Spectabilis zajmują powierzchnię 5 ha, w których główną atrakcją jest największy na świecie labirynt grabowy o powierzchni ponad 1 ha w którego centrum znajduje się wysoka na 20 m Wieża Widokowa. Z tarasu widokowego Wieży rozciąga się panoramiczny widok całych Ogrodów jak i odległej okolicy wybrzeża - przy dobrej widoczności rysuję się także wyraźnie powierzchnia Bałtyku.

www.hortulus.com.pl
Szlaki turystyczne
Szlaki turystyczne nad morzem

Malownicza Międzynarodowa Trasa Rowerowa nr 10 biegnie wzdłuż brzegu Morza Bałtyckiego i łączy się w Ustroniu Morskim z Międzynarodowym Szlakiem Pieszym E-9. Ponadto trasa rowerowa wpisuje się w sieć szlaków turystycznych przebiegających przez teren gminy Ustronie Morskie tj. łączy się z Błękitnym Szlakiem Pieszym prowadzącym do najstarszych dębów w Polsce, oraz z Rowerowym Szlakiem Turystycznym prowadzącym przez atrakcje turystyczne gminy Ustronie Morskie.

www.szlaki-zachodniopomorskie.pl